свежа салата

Продукти: една червена чушкаедна зелена чушка100 грама морковиедна краставица100 грама предварително задушени броколи100 грама чери домати200 грама предварително сварена киноа Приготовление: Настържете морковите.Нарежете на малки кубчета двете чушки.Нарежете доматите на…

Continue Readingсвежа салата

End of content

No more pages to load